MCH Stara Betoniarnia

tel. 24-369-60-12

E-mail: biuro@starabetoniarnia.pl

Strona główna

Firma TZMO S.A. poszukuje osoby na stanowisko:

Sprzedawca w sklepie medycznym
fizjoterapeuta / farmaceuta / pielęgniarka

Miejsce pracy: Gostynin

Opis stanowiska:
-oferowane stanowisko pracy – stacjonarne
-sprzedaż materiałów medycznych, towarów refundowanych
-wystawianie dokumentów handlowych
-kompleksowa obsługa klienta, doradztwo medyczne

Wymagania:
-wykształcenie w zawodzie: technik ortopeda, fizjoterapeuta, -technik farmacji, magister farmacji, lub wykształcenie średnie z ukończonym kursem (do 10.02.09r.) z zakresu towaroznawstwa materiałów medycznych
-umiejętność obsługi komputera oraz urządzeń biurowych
-doświadczenie w obsłudze klienta bezpośredniego
-komunikatywność
-otwartość
-samodzielność
-odpowiedzialność

Oferujemy:
-pensja podstawowa + prowizja od sprzedaży
-szkolenia