MCH Stara Betoniarnia

tel. 24-369-60-12

E-mail: biuro@starabetoniarnia.pl

Strona główna

 

Zapraszamy do sprzedaży i zakupu odzieży używanej. Podczas Babskiego Targu będzie można wymienić lub zakupić odzież damską, dziecięcą oraz inne rzeczy, które nie są przydatne już w naszym domu, a komuś jeszcze posłużą.
Imprezy nie mogą przegapić pasjonatki mody i niebanalnych strojów.
Ceny będą okazyjne, a asortyment różnorodny. Będzie to więc jedyna taka okazja, aby za niewielkie pieniądze upolować niepowtarzalne perełki.
Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, prosimy wystawców o dokonywanie rezerwacji:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 24 369 60 13
koszt stanowiska - 10 zł (płatne w dniu wydarzenia)

Regulamin:
1. Organizatorem wydarzenia jest Miejskie Centrum Handlowe Stara Betoniarnia Spółka z o.o. ul. Bierzewicka 32, 09-500 Gostynin.
2. Uczestnictwo w imprezie jest jednoznaczne z akceptacją postanowień niniejszego regulaminu.
3. Osoby zainteresowane zakupem nie ponoszą kosztów wstępu na teren Targów.
4. Uczestnictwo w imprezie jest odpłatne dla wystawców. Za jedno stanowisko o wymiarach max. 2 x 1 m, należy uiścić opłatę 10 zł w dniu 19 października 2019 do godz. 12.00 w kasie MCH Stara Betoniarnia w dniu wydarzenia.
5. Wystawiający może zająć stoisko w miejscu wskazanym przez Organizatora mieszczące się w atrium MCH Stara Betoniarnia.
6. W sytuacjach konfliktowych o miejscu stoiska decyduje Organizator. Liczba miejsc ograniczona.
7. Wstęp na salę dla Wystawiających i Pomocników/-czek od godz. 08:00.
Wstęp dla Odwiedzających (osoby, które nie wystawiają/ nie wymieniają/nie sprzedają ubrań) – od godz. 09.00. Impreza kończy się o godz.14.00. Uczestniczki i uczestnicy mają 30 minut na demontaż stoisk.
8. Uczestniczki i uczestnicy, wystawiający się na Babskim Targu, muszą zabrać ze sobą wieszaki, stojaki lub inne przedmioty, celem aranżacji swych stanowisk oraz ekspozycji przedmiotów.
9. Ubrania, buty, dodatki i wszelkie sprzęty przynoszone na imprezę muszą być czyste i w dobrym stanie.
10. Organizator nie odpowiada za zaginione lub uszkodzone podczas imprezy rzeczy.
11. Organizator nie pobiera prowizji od sprzedaży i nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne rozliczenia uczestniczek z Urzędem Skarbowym.
12. Za wszelkie powstałe w wyniku działań uczestniczki/uczestnika zniszczenia odpowiada sam uczestnik/uczestniczka.
13. Wstęp poza kolejką mają osoby niepełnosprawne oraz kobiety w ciąży.
14. Informujemy, iż w trakcie eventu będą wykonywane zdjęcia i udostępniane na fanpagu Centrum. Jeśli ktoś z uczestników nie wyraża zgody na publikację jego wizerunku prosimy o informacje do biura lub działu marketingu o sprzeciwie na poniższe dane.
15. Każda osoba biorąca udział w imprezie akceptuje postanowienia niniejszego Regulaminu. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem wiążące są postanowienia Organizatora.
16. Osoby, które dopuszczą się złamania postanowień niniejszego regulaminu lub nie będą stosować się do zaleceń organizatorów będą proszone o opuszczenie targów.

Dane organizatora:
Miejskie Centrum Handlowe Stara Betoniarnia Spółka z o.o.
ul. Bierzewicka 32, 09-500 Gostynin
Biuro spółki czynne w godz. 7:00-15:00.
tel. 24-369-60-12, 24-369-60-13
mob. 797377222
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.