MCH Stara Betoniarnia

tel. 24-369-60-12

E-mail: biuro@starabetoniarnia.pl

Strona główna

praca

Miejskie Centrum Handlowe „STARA BETONIARNIA” Sp z o.o.
z siedzibą w Gostyninie poszukuje kandydata na stanowisko:

SPECJALISTA DS. MARKETINGU

Opis stanowiska:
Opracowanie i realizacja planów sprzedażowych i marketingowo - reklamowych;
Dbanie o pozytywny wizerunek Spółki;
Promowanie usług z oferty Spółki;
Kreowanie informacji prasowych oraz utrzymywanie bieżącego kontaktu z mediami;
Gromadzenie informacji i publikacji prasowych dotyczących Spółki w zakresie reklamy:
Monitorowanie stałej dostępności materiałów wykorzystywanych w promocji;
Podejmowanie wszelkich działań mających na celu osiągnięcie planu sprzedaży:
Stałe pilotowanie wykorzystania powierzchni handlowych, sporządzanie ofert i umów:
Utrzymanie stałej współpracy z Najemcami oraz instytucjami organizującymi akcje reklamowe;
Aktualizacja strony Spółki.

Wymagania:
Wykształcenie wyższe (marketing/zarządzanie-mile widziane);
Znajomość języka angielskiego mile widziana;
Co najmniej roczne doświadczenie w dziale marketingu;
Wiedza z zakresu technik sprzedaży i negocjacji , zasad przygotowywania i prezentowania ofert sprzedażowych;
Znajomość kanałów sprzedaży i narzędzi marketingowych;
Samodzielność, doskonała organizacja i zaangażowanie w wykonywaną pracę;
Wysokie umiejętności interpersonalne oraz kultura osobista;
Kreatywność, odpowiedzialność, chęć rozwoju, elastyczność, dyspozycyjność.
Oferujemy:
Stabilność zatrudnienia;
Ciekawą i pełną wyzwań pracę;
Możliwość rozwoju.

Osoby zainteresowane prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez MCH „STARA BETONIARNIA” sp z o.o. z siedzibą w Gostyninie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016 r. poz. 922)”.