MCH Stara Betoniarnia

tel. 24-369-60-12

E-mail: biuro@starabetoniarnia.pl

GALERIA

 

 

BRANŻA:

Tatuaż

 

LOKALIZACJA:

MCH Stara Betoniarnia

GALERIA HANDLOWA, parter, lokal 16

 

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Sobota 

10.00-17.00

 

OFERTA:

Studio Tatuażu oferuję profesjonalne oraz indywidualne podejście do każdego klienta, wspołpracę  w miłej atmosferze oraz sterylnych warunkach.  Właścicielem jest Paulina, absolwentka szkoły plastycznej w Mińsku Mazowieckim. Swoją pasję szlifuje już od 10 lat, w ciągu których poznała wielu znanych artystów, pod którym okiem mogła doskonalić swoje umiejętności. Ukończyła również profesjonalny kurs tatuażu w Akademii Infinity w Warszawie, potwierdzony międzynarodowym certyfikatem. 

Dodatkowe informacje:

Każdy zabieg jest wykonywany w warunkach sterylnych. Używam narzędzi jednorazowych poddawanych utylizacji przez specjalistyczną firmę. Wszystkie akcesoria wielorazowego użytku oraz fotele, lampy, meble etc. są zabezpieczane jednorazowami foliami ochronnymi, które również poddawane są utylizacji j/w. Przed oraz po każdym zabiegu studio poddawane jest czyszczeniu oraz dezynfekcji miejsca, na kórym był wykonywany tatuaż. 

Każdy projekt wykonany w Patty Fox Tattoo jest pracą autorską, nie wykonuję cudzych prac! Jesli masz pomysł na tatuaż, przynieś przykładowy wzór; zainspiruję się nim i wykonam dla Ciebie unikatową, całkowicie indywidualną pracę. 

 

https://www.facebook.com/PattyFoxTattoo/