MCH Stara Betoniarnia

tel. 24-369-60-12

E-mail: biuro@starabetoniarnia.pl

O Starej Betoniarni

„Stara Betoniarnia”12743681 555619767935812 8023942215125887866 n

Jest pierwszym, tak nowoczesnym kompleksem handlowo- usługowym na terenie miasta i gminy Gostynin. Posiadamy doskonałą infrastrukturę, media, obszerny i bezpłatny parking. Gwarantujemy całodobowy dostęp do obiektu, monitorowaną i chronioną fizycznie przestrzeń, bliską lokalizację punktów gastronomicznych i rozbudowaną lokalną bazę noclegową.


Całość naszego obiektu składa się z dwóch budynków:

- Hali Targowej specjalizującej się w handlu warzywami, art. spożywczymi i przemysłowymi,

- Galerii Handlowej, w której znajduje się Centrum medyczne, żłobki, sklepy odzieżowe, sklep rybny, kantor, agencja ubezpieczeniowa, fotograf, szkoła językowa, punkt doradztwa rolniczego, stowarzyszenie, klub seniora, klub fitness, firma fotowoltaiczna, biuro architekta krajobrazu, cukiernia, studio tatuażu, serwis kas fiskalnych, pralnia, salon kosmetyczny oraz rehabilitacja dzieci. 

Całość obiektu przystosowana jest do użytku przez osoby niepełnosprawne.

 Duża liczba atutów naszego miejsca przekłada się na liczne i rożnorodne w swej tematyce wydarzenia. Począwszy od wieczorków tanecznych przez  tradycyjnie juz odbywajace sie spoty motoryzacyjne, turnieje szachowe, targi tematyczne, a skończywszy na wydarzeniach charytatywnych i artystycznych.

 

 

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ ? SPRAWDZ POZOSTAŁE ZAKŁADKI ! 

OBEJRZYJ KLIP ! naciskając ten napis